KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606064
nr 1660 6064
Gunnar Persson
(1908-1975), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -64, växt. Olja på duk, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 79x66 cm
Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:55:39
500 kr
600 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Gunnar Persson
Läs mer om Gunnar Persson